VÍTEJTE!

Vítejte na mých stránkách kde budu zveřejňovat své překlady asijských seriálů a filmů. Překládám už víc jak 4 roky( s přestávkama ). Doufám, že budete s překladem spokojeni! Vaše Seokya! :)

Novinky:

(26.února 2013) - přeložený 2.díl TWTWB

(24.února 2013) - přeložený 1.díl TWTWB

(15.února 2013) - přeložený 16.díl HTTG

(14.února 2013) - přeložený 1.díl W No Higeki

 

OZNAM(3.dubna 2013):

Nemám čas ani náladu teď překládat. Chodím do školy a po škole chodím do práce, ze které přijdu domů okolo osmé hodiny, někdy i později. Vím, že vy byste byli radši kdybych překládala, ale já radši chodím do práce kde za to dostanu peníze. Překládáním si nic nevydělám, vždycky jsem to věděla, ale dřív mi to nevadilo, dřív jsem měla čas. Teď  ho bohužel nemám. Překládání je vážně jenom pro lidi, kteří ten čas mají a nemají s ním co dělat, taky jsem to tak měla. Ráda jsem překládala a pořád ráda překládám, ale to co jsem přeložila je uplné minimum teď. Pořád si stahuju dorama, ale už se na ně jenom dívám buď v originále nebo s ang. titulkama. Omlouvám se těm, kteří čekali na titulky, ale říkám vám, že teď si dám dlouhou pauzu. Jako může se stát, že něco přidám, ale nespoléhejte moc na to.

 

 

 

Překládá se:

 

Přeloženo:

  

___________________________________________________________________________________________________________________________________

Co momentálně sleduju / poslouchám:

↓↓↓↓↓↓↓

Tyhle dva mám momentálně na mušce nejvíc! :D